Hakkımızda


Yeni tüketim alışkanlıklarının içerisinde artık en önemli konu e-ticaret, ancak sadece gıda alanında bir sayfanın sektördeki eksikliği üzerine kurduğumuz platformumuz zamanla gıda üzerine tüketicinin ayrıcalıklı ürünlere güvenilir bir şekilde ulaşmasını amaçlamaktadır.

Günümüzde en önemli ihracat modellerinden mikro ihracat modeline uygun olarak yurtdışına satış imkanını da sunacak olan platform global pazarda gıda konusunda ses getirmeyi planlıyor.

İlk etapta bünyemizdeki marka ve ürünlerin satışının yapılacağı platform kısa sürede birçok ürün grubu ve markayı satmayı hedeflemektedir.

DayHeyDay Göksu Global iştirakidir. Göksu Global; 2009 yılında gıda sektörüne yönelik üretim yapmak amacıyla faaliyetlerimize başlamış, 2011 yılında, ilk markası olan “Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi” ’ni kurmuştur. Franchising danışmanlığı ve üretim tedarik hizmetleri vererek bugün 77 ilde yüzlerce franchise işletme sayısına ulaşan ulusal bir markayı ülkemize kazandırmıştır. Fast food pazarındaki fırsatları değerlendirmek amacıyla franchise sektörüne yönelik  “Vili Pizza” ’yı kurmuştur. Son olarak uzun süren tasarım, arge çalışmaları ve sektördeki tecrübelerini birleştirerek “Bex Coffee&Chocolate” markasını çıkarmıştır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Gıda Tedarikcisi ismini verdiği tesis 14.000m2 arazi üzerine kurulu olup, 8.500m2 üretim ve depolama alanına sahiptir. Bünyemizde; limonata, kahve, içecek tozları, kurabiye ve çikolata üretimleri yer almaktadır. Üretim tesisi ISO 22000, ISO 9001, ISO 10002, Helal Gıda ve IFS Global Markets Food 2 kalite belgelerine sahiptir. Üretim, planlama, danışmanlık, tedarik, yönetim ve pazarlama süreçlerinde edindiğimiz bilgi birikimiyle, Türkiye pazarında başarılı bir büyüme grafiği yakalayan Göksu Global, grup bünyesi dışındaki zincir markalar için de üretim ve tedarik hizmeti sunmaktadır. Perakende sektörüne yönelik Limmo, La Salvaje, Dr.Malio ve Kurukahveci Bayramefendi markaları ile üretim yapmakta olup, ayrıca private label olarak da çeşitli markalara tedarik hizmeti vermektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.